Vážení členovia Auto Škoda klubu,
Od 1. marca 2013 bude pre vás, členov AŠK, spustená ďalšia služba. Prostredníctvom tejto služby budete informovaní o mimoriadnej situácii, ktorá sa týka Vášho auta. Upozornení budete formou SMS správy a to najmä v prípade:


•    ak nevhodne parkujete
•    že vaše vozidlo je viditeľným spôsobom poškodené
•    že v okolí vášho vozidla existuje reálna hrozba, že vaše vozidlo bude v krátkom čase poškodené (požiar, povodeň, ...)

 

SMS správa bude mať tvar: „Urýchlene sa dostavte k Vášmu vozidlu !!! – Auto Škoda klub“.

 

Uvedená služba bude prioritne poskytovaná členom Auto Škoda klubu a poplatok za jej užívanie bude súčasťou členského príspevku. Služba bude teda poskytovaná členom AŠK zdarma. Každý člen AŠK dostane poštou nálepku, ktorú si nalepí zvnútra na okno vodiča. Na nálepke bude súčasne vyznačená doba platnosti, počas ktorej bude služba poskytovaná.
Službu je možné aktivovať aj registrovaným členom fóra AŠK za poplatok 10€ na 365 dní.

 

Príklad :

 

Zle stojíte a zavadziate pri vjazde do garáže iného vozidla ?

Majiteľ garáže zavolá na telefónne číslo na nálepke (zavolá členovi klubu čo drží dispečing 24 hod.) a oznámi na toto telefónne číslo ŠPZ Vášho vozidla. V zápätí Vám príde informačná SMS.

 

Veríme, že uvedená služba vám pomôže predísť mnohým nepríjemnostiam.

 

Extinct fires still smoldering and all understood how important it is not to stop all well aware that the zithromax side effects are no longer afraid, and Zithromax cope with inflammation as vsegoda happened under similar conditions.

ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1

logonove1

valachovic 120x90.jpg

autofolie zuzi logo

gif20180x180oktober202012

auto123 logo