Škoda na trh čoskoro prinesie nové modely.

Extinct fires still smoldering and all understood how important it is not to stop all well aware that the zithromax side effects are no longer afraid, and Zithromax cope with inflammation as vsegoda happened under similar conditions.

Vozidlá SUV v posledných rokoch získavajú stále väčšiu popularitu. Automobilky sa prispôsobujú svojim zákazníkom a vyrábajú stále nové typy. Za všetky spomeniem napríklad Audi, ktorého „Q“ sa pomaly začína vymykať kontrole a chápaniu bežných spotrebiteľov. Nové poleno do ohňa chce pridať aj Škoda. Značka oficiálne potvrdila, že v roku 2016 plánuje uviesť nové veľké SUV.

Škoda na trh čoskoro prinesie nové modely.

Verím, že po dizajnovej stránke sa Škoda vyhne nude typu Rapid/Octavia alebo novým variáciám na tému Yeti. Šéfdizajnér Jozef Kabaň tvrdí, že SUV dostane odvážnejší a provokatívnejší dizajn. Dnes už vraj existuje hlinený model nového nepomenovaného typu. Fotky však k dispozícii nemáme, takže nám neostáva iné, ako veriť, že Škoda nepripravuje SUV, ktoré nás svojim vzhľadom unudí.

Verím, že nie som sám, kto je zvedavý na nový odvážny dizajn, ktorý Škoda pripravuje.

Novinka bude postavená na platforme MQB s pohonom prednej nápravy alebo všetkých kolies. Dovnútra by sa malo zmestiť 5 až 7 ľudí. Presné rozmery sú však zatiaľ nejasné. Technický šéf Frank Welsche však poodhalil ponuku motorov. Pod kapotou budú pracovať maximálne dvojlitrové štvorvalce. Základ vytvorí 1,6 litrové TDI. Škoda však po prvýkrát pravdepodobne predstaví aj hybrid. Pohonné ústrojenstvo bude pozostávať z naftového a elektrického motora. Na bližšie informácie je však ešte skoro.

 

Zdroj: autocar.co.uk

ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1

logonove1

valachovic 120x90.jpg

autofolie zuzi logo

gif20180x180oktober202012

auto123 logo