Ani Rolls-Royce, ani McLaren a ani Bentley. Najdrahším modelom blížiaceho sa bratislavského autosalónu (8. - 13. 4. 2014) bude Škoda.

Extinct fires still smoldering and all understood how important it is not to stop all well aware that the zithromax side effects are no longer afraid, and Zithromax cope with inflammation as vsegoda happened under similar conditions.

 

Nový Čas v spolupráci s magazínom AUTO BILD exkluzívne zistil, že česká automobilka do Incheby privezie štúdiu Vision C, ktorej cena sa odhaduje na milión eur.

Slovenský importér českej značky dokázal takmer nemožné . „Sme veľmi radi, že sa nám dizajnový koncept Škoda Vision C, ktorý len pred niekoľkými týždňami zažiaril na ženevskom autosalóne, podarilo exkluzívne priviezť do Bratislavy,“ vysvetlil PR manažér Škoda Auto Slovensko Roman Rajtár.

Štúdia päťdverového kupé je skutočne unikátnym automobilom, pretože zatiaľ existujú len dva exempláre na svete. Jeden je určený na prezentáciu na najvýznamnejších autosalónoch a druhý zasa starostlivo strážia v centrále Škody v Mladej Boleslavi. Cena štúdie, pod ktorou je podpísaný slovenský šéfdizajnér českej automobilky, sa odhaduje približne na milión eur.

Zadné svetlá
Aj na svetlomety sa použil krištá2. Zadné svetlá majú pre modely značky Škoda typický tvar písmena C. Auto stojí na 19-palcových diskoch.

Zdroj : adam.azet.sk

 

ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1

logonove1

valachovic 120x90.jpg

autofolie zuzi logo

gif20180x180oktober202012

auto123 logo