Škoda a hudobná skupina Nightwork sú partneri

* Členovia kapely jazdia siedmimi automobilmi Škoda Yeti

* Rozsiahle partnerstvo s najobľúbenejšou českou skupinou

* Vozidlá značky Škoda budú hlavnými účinkujúcimi vo videoklipoch skupiny Nightwork

Bratislava, 23. marec 2011 – Škoda a hudobná skupina Nightwork sa
dohodli na dlhodobej spolupráci. V rámci tejto spolupráce poskytla
automobilka populárnej pražskej skupine sedem vozidiel Škoda Yeti. Členovia kapely Nightwork budú automobily používať na súkromné, ako aj služobné účely a svoje zážitky s týmito obľúbenými univerzálne použiteľnými automobilmi zachytia vo svojich videoklipoch. Pre automobilku Škoda je partnerstvo s hudobníkmi, ktorí pred niekoľkými týždňami obsadili prvé miesto v kategórii skupina roka Akadémie populárnej hudby - Anjel, dôležitým opatrením v oblasti sponzoringu, ako ku značke pritiahnuť mladšiu cieľovú skupinu zákazníkov.

Extinct fires still smoldering and all understood how important it is not to stop all well aware that the zithromax side effects are no longer afraid, and Zithromax cope with inflammation as vsegoda happened under similar conditions.

Sme hrdí na to, že práve česká skupina Nightwork je naším partnerom. Nedokážeme si
predstaviť lepšieho vyslanca značky Škoda a modelu Yeti v danej cieľovej skupine
,“ vysvetľuje Martina Honzáková, zodpovedná za koordináciu marketingových aktivít automobilky v Českej republike. Muzikanti - naposledy vyznamenaní Akadémiou populárnej hudby ako "Skupina roka" - dostali v rámci spolupráce, dohodnutej na tri roky, sedem automobilov Škoda Yeti na súkromné a pracovné využitie. S automobilmi pritom budú nakrúcať rôzne tematické videá. Prvé z nich budú venované zloženiu vodičských skúšok gitaristu Jakuba Prachařa, pre ktorého je nový automobil Yeti záväzkom pre získanie vodičského preukazu. Nightwork navyše ešte v tomto roku zloží špeciálne pre automobilku Škoda novú skladbu a natočí k nej videoklip. Všetky filmy budú - s primeraným akcentom na značku Škoda - postupne prezentované na sociálnych serveroch ako YouTube, Facebook atď.

 


Nightwork sú spoluprácou nadšení: „Nightwork a Škoda sa dohodli na spolupráci, ktorá je zábavná a myslím, že z nej obe strany majú radosť,“ hovorí Vojta Dyk, spevák a frontman skupiny. „Spolupráca je premyslená, skvele pripravená a pre oboch partnerov výhodná. Vďaka dlhodobému charakteru môžeme v pokoji vymyslieť niečo zaujímavé a oslovujúce. To, že pritom môžeme byť kreatívni pre produkt „Made in Slovakia“, nás teší dvojnásobne,“ hovorí Vojta Dyk, spevák kapely Nightwork. Jeho kolega, Honza Maxian, dopĺňa: „Jazdiť Yetim ma proste baví. Je to skvelé auto s univerzálnym využitím.

 

Vzájomná spolupráca kapely Nigtwork a spoločnosti Škoda sa začala už počas tohtoročnej zimnej roadshow - 4x4 Škoda Parku, kedy Škoda v priebehu zimnej sezóny v 18 zimných strediskách zábavnou formou prezentovala portfólio vozidiel Škoda s pohonom všetkých kolies. Počas akcií, ktoré celkovo prilákali takmer 38 000 návštevníkov z celej SR, tvorila skupina Nightwork hlavnú časť koncertného programu.

 

Technické údaje vozidiel Yeti pre skupinu Nightwork


Sedem
vozidiel Škoda Yeti, určených pre skupinu Nightwork, splní každé želanie: Špičková verzia 2,0 TDI CR/103 kW 4x4 DSG Experience je vybavená najmodernejším
príslušenstvom
, okrem iného navigačným systémom Columbus, panoramatickou posuvnou strechou, bi-xenónovými svetlometmi a soundsystémom s 12 reproduktormi. Vozidlá navyše disponujú ALU-paketom a dekoračným Offroad-paketom s mnohými ďalšími doplnkami, mimo iné 17" hliníkovými kolesami „Annapurna 17“ v čierno-striebornom prevedení. Nechýbajú produkty bezpečnostného charakteru ako je zámok radiacej páky, rovnako ako ďalšie produkty z ponuky originálneho príslušenstva (nosiče lyží, bicyklov, či originálne strešný box Škoda).

 

ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1

logonove1

valachovic 120x90.jpg

autofolie zuzi logo

gif20180x180oktober202012

auto123 logo