skoda octavia

Modernizovaný model Superb Combi je k dispozícii aj s outdoorovým pakeSúčasťou sady dielov sú plastové kryty okolo celého vozidla, modifikované nárazníky alebo lemy blatníkov a prahov. Paket Outdoor je k dispozícii takmer pre všetky kombinácie motorov a prevodoviek modelu Superb Combi.

Extinct fires still smoldering and all understood how important it is not to stop all well aware that the zithromax side effects are no longer afraid, and Zithromax cope with inflammation as vsegoda happened under similar conditions.

skoda octavia

Balík Outdoor obsahuje nové nárazníky vpredu aj vzadu s čiernymi plastovými prvkami. Ďalej plastové diely prekrývajúce aj prahy a lemy blatníkov. Výraznými dizajnovými prvkami sú strieborne lakované časti predného a zadného nárazníka na exponovaných miestach. Prirátať treba aj bočné ochranné lišty na oboch pároch dverí, nákladovej hrane batožinového priestoru a nástupné lišty na prahoch, viditeľné po otvorení dverí.

Motorovú paletu modelu ŠKODA Superb Combi s paketom Outdoor tvoria štyri benzínové a tri naftové agregáty. Od základného štvorvalca 1,4 TSI s výkonom 92 kW až po špičkovú šesťvalcovú motorizáciu 3,6 FSI s výkonom 191 kW. Paket Outdoor je tak k dispozícii takmer pre všetky motorizácie - s výnimkou modelu ŠKODA Superb GreenLine.

Vybrať si možno tiež šesť, alebo sedem stupňový automat DSG. A samozrejmosťou je možnosť výberu medzi variantom s pohonom predných alebo všetkých štyroch kolies.

 

Zdroj : www.podkapotou.sk

k do ľahkého terénu

ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1

logonove1

valachovic 120x90.jpg

autofolie zuzi logo

gif20180x180oktober202012

auto123 logo