"Stretnutie priaznivcov značky Škoda predstavuje nie len záľubu áut ale sme aj ako jedna veľká rodina. Tak sme sa dohodli na druhé stretnutie v Nitre, ktoré prebehlo v podstate podľa našich predstáv. Z každého jedného stretnutia máme nejaké skúsenosti a ponaučenia ako organizovať rôzne akcie a premýšľať nad rôznymi akciami ako zaujať ľudí. Stretnutie v Nitre je dobrovoľné, kto chce príde a zúčastní sa a vymeníme svoje názory, postrehy a podobne samozrejme budeme ďalej na tom pracovať aby sme sa ďalej a lepšie spoznávali.

Extinct fires still smoldering and all understood how important it is not to stop all well aware that the zithromax side effects are no longer afraid, and Zithromax cope with inflammation as vsegoda happened under similar conditions.


Toto sú len mini stretnutia, ale hlavný Celoslovenský zraz značky ŠKODA vyvrcholí dňa 13-15.06.2014 v Novej Bani kde budú rôzne súťaže, akcie, zábava a samozrejme bude postarané aj o detičky. Do budúcna by sme sa chceli stretávať jedenkrát mesačne, zatiaľ ochota od ľudí neustále pretrváva a bodaj by aj pretrvala ďalej," reagoval Martin Fialka z občianskeho združenia Auto Škoda klub.

 

ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1

logonove1

valachovic 120x90.jpg

autofolie zuzi logo

gif20180x180oktober202012

auto123 logo