Nová Octaviu Scout v Bratislave

Návštevníci bratislavského autosalónu zažijú slovenskú premiéru horúcej novinky z nedávneho autosalónu v Ženeve – nového modelu ŠKODA Octavia Scout. Štýlový robustný automobil upúta offroadovým vzhľadom, inovatívnym pohonom všetkých kolies a vysokou všestrannosťou na cestách aj mimo nich. ŠKODA pripravila pre návštevníkov aj extra autosalónový bonus v hodnote 300 € v hotovosti na modely ŠKODA Fabia EXTRA a Roomster EXTRA. Novú Octaviu Scout, ako aj ďalšie modely ŠKODA, si môžu fanúšikovia značky pozrieť v expozícii ŠKODA AUTO v hale B.0 od 8. apríla (novinársky deň) do 13. apríla 2014.


Extinct fires still smoldering and all understood how important it is not to stop all well aware that the zithromax side effects are no longer afraid, and Zithromax cope with inflammation as vsegoda happened under similar conditions.

Nová Octaviu Scout v Bratislave

 

Slovenskú premiéru oslávi doteraz najlepšia ŠKODA Octavia Scout. Nové vydanie mladoboleslavského crossoveru zvyšuje úroveň nielen v oblasti dizajnu, ale tiež jazdných vlastností, výkonnostných parametrov použitých motorov, trakcie moderného systému pohonu všetkých kolies či aplikácie inovatívnej techniky. Svetlá výška (171 mm) je oproti štandardnému modelu Octavia Combi zvýšená o 33 mm. V interiéri ponúkne špecifické dizajnové prvky vyhradené pre túto verziu. Používa výhradne 17" disky z ľahkej zliatiny a pneumatiky s vyšším profilovým číslom (225/50 R17). K dispozícii sú dva dieselové a jeden benzínový motor, spĺňajúce emisnú normu EU 6.

Pre záujemcov o kúpu automobilu pripravila ŠKODA extra ponuku v podobe autosalónového bonusu v hodnote 300 € v hotovosti na modely ŠKODA Fabia EXTRA a Roomster EXTRA.

Na výstavisku Incheba Expo Bratislava v hale B.0 nájdu fanúšikovia značky v expozícii ŠKODA AUTO aj modely: Superb, Superb Combi, Yeti, Yeti Outdoor, Octavia RS, Octavia RS Combi, Octavia Combi 4x4 Business, Rapid, Rapid Spaceback Skyline, Roomster, Fabia Monte Carlo, akčný model Fabia Extra, Fabia Combi a Citigo. Bratislavský autosalón potrvá od 8. apríla (novinársky deň) až do 13. apríla.

ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1

logonove1

valachovic 120x90.jpg

autofolie zuzi logo

gif20180x180oktober202012

auto123 logo