Extinct fires still smoldering and all understood how important it is not to stop all well aware that the zithromax side effects are no longer afraid, and Zithromax cope with inflammation as vsegoda happened under similar conditions.

 

Nielen medzi priateľmi dobrého vína platí , že dôvod niečo oslavovať sa vždy nájde . Tiež výrobcovia automobilov radi oslavujú všemožné výročia , pochopiteľne ale s trochu odlišnými cieľom než ponoriť sa do alkoholového opojenia . Či už ide o výročie založenia automobilky , zrodu niektorého z významných modelov alebo akékoľvek iné zaujímavé jubileum , vždy to poskytuje príležitosť stvoriť viac či menej špecifické limitovanej edície existujúcich modelov , ktoré je možné prinajmenšom priaznivcom značky predať drahšie alebo lepšie ako štandardné prevedenie . A takú šancu si žiadny dobrý obchodník nenechá ujsť .
Mohlo by sa zdať , že českú Škodu v najbližšej dobe nečakajú žiadne podstatné guľatiny , o ktoré by niečo také mohla oprieť , opak je ale pravdou . V roku 1975 totiž debutovala súťažná Škoda 130 RS , historicky najúspešnejší pretekársky automobil značky . Bez jeho existencie a ohlasu by písmená RS zrejme nebola nikdy použitá na cestnom modeli značky , ktorý sa po prvýkrát objavil na scéne pred 13 rokmi . A práve súťažný špeciálov chce škodovka tento dar v roku 2015 , teda pri príležitosti 40. výročia jeho homologizácie , vrátiť zvláštne edíciou súčasnej Octavie RS .
Prezradil nám to náš zdroj v automobilke , podľa ktorého sa Eres dočká edície , ktorej zvláštnosť sa nebude opierať len o ničotná vizuálnu špecifiká . Detaily zatiaľ nie sú známe , isté ale je , že sa Octavia RS dočká aj technických modifikácií vrátane navýšenie výkonu motora a úpravy spôsobuj jeho prenosu na ceste . A dáva to zmysel - sláviť jubileum vo svojej dobe špičkového závoďáku pár nálepkami by bolo k pôvodnej 130 RS trochu neúctivé .
Čo presne bude výsledkom týchto úprav , nevie v tejto chvíli možno ani sama automobilka , náš zdroj nám s určitosťou potvrdil len to , že nepôjde o verziu s pohonom všetkých kolies , o ktoré sa predtým tiež hovorilo . I použitie časti techniky 300koňového  podareného Golfu R 2014. Tak Octávia RS 280 PS bude na svete a stane sa najrýchlejšou Škodovkou .

Ako to všetko dopadne , uvidíme zrejme až v budúcom roku . Na príchod ešte výkonnejšieho ERESKY a teda aj historicky najrýchlejší cestnej škodovky , sa ale môžeme tešiť topercentne...

ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1

logonove1

valachovic 120x90.jpg

autofolie zuzi logo

gif20180x180oktober202012

auto123 logo