Auto škoda klub, o. z.

Vážení priatelia!!!!!

V dňoch 1-3.7 2011 sa uskutočnil letný zraz majiteľov automobilov značky ŠKODA. Zraz prebiehal v lokalite chatovej osady Tiesňava.Chatová osada Tiesňava leží priamo na hranici štátnej prírodnej rezervácie Manínska tiesňava. V tomto zaujímavom prostredí sa jednalo o druhý letný zraz usporiadaný AutoŠkodaKlubom. Toto stretnutie malo za úlohu vytvoriť vhodné podmienky na osobné stretnutie fanúšikov značky ŠKODA. Vzhľadom na minuloročné skúsenosti sme sa rozhodli stretnutie presunút na spevnený povrch a využili sme možnosť parkovania priamo v areáli chatovej osady. Celý priebeh zrazu bol rozložený do 3 dní. V piatok 1.7 sa stretla skupina organizátorov a boli rozdelené pokyny a zadané priame úlohy pre vytvorenie podmienok stretnutia. Nakoľko počasie nám tento rok nevyšlo na 100-percent,tak samotný priebeh zrazu prebiehal hlavne v sobotu. Hlavným programom dna bola spanilá jazda účastníkov,ktorý sa na zraze zúčastnili. Po návrate do areálu prebiehali rôzne sútaže,ktoré preverili nielen vodičské schopnosti zúčastnených. Zároveň bol podávaný klubový gulášik a čapovalo sa osviežujúce pivko. Dá sa povedať,že dobrou tradíciou sa stáva bohatá podpora reklamných partnerov AŠK. Každý.kto videl veľké množstvo cien určených pre výhercov jednotlivých súťaží a zároveň aj bohatú tombolu môže potvrdit,že spolupráca AŠK a reklamných partnerov sa nekončí prázdnymi slovami. Samotná tombola obsahovala viac ako 50 vecných cien. V krátkosti stačí povedať ,že možnosť vyhrať sadu pneumatík ,ťažné zariadenie,alebo ročné poistné na os.automobil je pri relatívne malom zraze veľmi zaujímavou devízou. Víťazi jednotlivých súťaží si zároveň odniesli aj pamätné poháre. Zvyšok sobotného večera bol určený pre volnú zábavu. V nedeľu sa počasie opäť pokazilo a účastníci zrazu,ktorý vytrvali až do konca sa postupne rozlúčili a odišli.
Vedenie AŠK verí ,že táto akcia priniesla pre členov AŠK zaujímavý víkend v spoločnosti svojich priateľov s ktorými sa inak stretávajú len vo forme komunikácie na stránke http://www.forum.autoskodaklub.sk
Zaujímavým spestrením akcie bola účasť našich priateľov s Českej republiky.Dá sa povedať,že ich bohatá účasť nás milo prekvapila. Možno by sme im mohli trošku závidieť ich odhodlanosť a schopnosť prekonať stovky kilometrov,aby podporili náš zraz osobnou účasťou. Za toto gesto im patrí osobitné poďakovanie!!! Na záver chceme poďakovať celému tímu organizátorov zrazu a všetkým zúčastneným,ktorý sa na tohtoročnom zraze zúčastnili!!!!! 
Takže o rok dovidenia Vážení priatelia!!!!!

S pozdravom vedenie AŠK.

 

Celé video zo zrazu je na stiahnutie tu :

http://www.uloz.to/9847266/skodazraz-flv

Extinct fires still smoldering and all understood how important it is not to stop all well aware that the zithromax side effects are no longer afraid, and Zithromax cope with inflammation as vsegoda happened under similar conditions.

ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1