Auto škoda klub, o. z.

 

 

Tento víkend sa okrem mnohého iného poriada zraz členov Auto Škoda Klubu v Terchovej. Pre osvieženie tradičných disciplín a programu prichádza aktivita zástupcov značky AUTOGLYM na Slovensku. Organizátori vytvoria priestor pre tzv. predvádzačku.


AUTOGLYMáci sú radi, že môžu priaznivcom áut značky Škoda ukázať správne postupy čistenia a údržby vozidiel. Členovia klubu sa tak dozvedia veľa hodnotných info ako čistiť a ošetrovať interiér, karosériu, disky, pneumatiky, okná...


AUTOGLYM svoju prítomnosťou organizátorom zatraktívni celé víkendové stretnutie. Medzi členmi sa nájdu niektoré staršie unikátne kúsky značky vo veľmi dobrom stave a je viac než logické ich udržať ich v špičkovom stave. Nepochybne práve z pomocou produktov AUTOGLYMu. Zástupcovia značky do budúcna plánujú viac takýchto klubových návštev, keďže práve členovia klubov sú ozajstní autičkári, ktorí svoje autá milujú. Pre všetky akcie a predvádzačky AUTOGLYMu stačí sledovať www.autoglym.sk alebo si nás „liknite“ na  Facebooku -  Autoglym Slovensko.

www.autoskodaklub.sk
TopSpeed.sk na tému AUTO GLYM

ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1