Auto škoda klub, o. z.

 

 

V dňoch 15 – 17.6.2012 sa uskutočnil letný zraz majiteľov automobilov značky Škoda. Zraz sa uskutočnil v Auto Campe Nižné Kamence –Terchová v prekrásnej prírode a pýche Slovenska. Stretnutie malo za úlohu vytvoriť príjemnú atmosféru na osobné stretnutie fanúšikov značky Škoda.  Myslíme si, že zmena prostredia, príjemný program a  účasť  70 aut nám dopomohla  ku splneniu úlohy.


Zraz spestrili páni zo spoločnosti AUTOGLYM, ktorý nám predviedli a odhalili tajomstvá problematiky starostlivosti  o lak našich miláčikov. Za úžasnú prezentáciu im veľmi ďakujeme a tešíme sa  na opätovnú návštevu ďalšieho  zrazu Auto Škoda klubu. V sobotu ráno sa začali organizačné prípravy na hlavný program. Začal sa variť guláš a naplánovala sa trasa na "spanilú jazdu". To všetko prebiehalo počas príchodu všetkých zúčastnených. Krátko po 14-tej hodine bol oficiálne zahájený zraz. Krátkym príhovorom a privítaním všetkých zúčastnených bol poverený prezident AŠK. Spanilá jazda nádherným prostredím nám zabezpečila nemalú dávku osvieženia počas horúceho letného dňa. Famózny odchod a príchod kolóny ŠKODOVIEK vzbudil pozornosť všetkých návštevníkov rekreačného strediska.  Veľmi pekne ďakujeme aj Polícií Slovenskej republiky, ktorá nám pomohla pri realizácií spanilej jazdy svojou účasťou. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Po spanilej jazde začal program zrazu kde si vyskúšali svoje schopnosti  zúčastnený v súťažiach ako zručný mechanik,  hod štartérom do diaľky" kde sa zúčastnili aj dámy , ťahanie vozidla  atď......  Pred 16-tou už bol nachystaný gulášik a nasledovalo občerstvenie. Približne o 19:00 hod. sa uskutočnilo odovzdávanie cien a o 20:00 hod. sa začala losovať tombola, kde bolo prichystaných viac ako 50 vecných cien. Za hodnotné ceny ďakujeme naším sponzorom.
Na záver chce organizačný team zrazu a vedenie AŠK poďakovať všetkým, ktorí svojou účasťou podporili túto akciu a potvrdili nám, že všetko úsilie a čas na prípravu neboli zbytočné a priniesli svoj efekt na správnom mieste. Tešíme sa na ďalšie stretnutie a budeme sa snažiť ,aby bol ďalší zraz ešte lepší, zaujímavejší a dúfame, že nás v tomto úsilí budete podporovať aj naďalej.ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1