Auto škoda klub, o. z.

 

 

V dňoch 13-15.06.2014 sa uskutočnil letný zraz majiteľov automobilov značky ŠKODA. Zraz prebiehal v lokalite chatovej osady Tajch.Toto stretnutie malo za úlohu vytvoriť vhodné podmienky na osobné stretnutie fanúšikov značky ŠKODA. Vzhľadom na minuloročné skúsenosti sme sa rozhodli stretnutie presunút na spevnený povrch a využili sme možnosť parkovania priamo v areáli chatovej osady. Celý priebeh zrazu bol rozložený do 2 dní. Hlavným programom dna bola spanilá jazda účastníkov,ktorý sa na zraze zúčastnili. Po návrate do areálu prebiehali rôzne sútaže,ktoré preverili nielen vodičské schopnosti zúčastnených. Zároveň bol podávaný klubový gulášik a čapovalo sa osviežujúce pivko. Dá sa povedať,že dobrou tradíciou sa stáva bohatá podpora partnerov AŠK. Každý kto videl veľké množstvo cien určených pre výhercov jednotlivých súťaží a zároveň aj bohatú tombolu môže potvrdiť, že spolupráca AŠK a partnerov sa nekončí prázdnymi slovami. Samotná tombola obsahovala viac ako 100 vecných cien. Víťazi jednotlivých súťaží si zároveň odniesli aj pamätné poháre. Zvyšok sobotného večera bol určený pre volnú zábavu.
Vedenie AŠK verí ,že táto akcia priniesla pre členov AŠK zaujímavý víkend v spoločnosti svojich priateľov s ktorými sa inak stretávajú len vo forme komunikácie na stránke http://www.forum.autoskodaklub.sk

Dá sa povedať,že ich bohatá účasť nás milo prekvapila a vytvorila nový rekord v počte zúčastnených na Škoda zraze. 170 aut hovorí za všetko.

 

Na záver chceme poďakovať celému tímu organizátorov zrazu a všetkým zúčastneným,ktorý sa na tohtoročnom zraze zúčastnili!!!!!
Takže o rok dovidenia Vážení priatelia!!!!!Ďakujeme naším sponzorom :Video :ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1