Auto škoda klub, o. z.

 

 

Prvý júlový víkend, t.j. 2.-4.7. 2010 sa uskutočnil letný zraz Auto Škoda klubu. Je pravda, že oficiálne sa označuje ,ako druhý zraz, ale v podstate to bolo prvé stretnutie organizované pre väčší počet návštevníkov.
Zraz sa uskutočnil v nádhernej rekreačnej lokalite Manínska Tiesňava, ktorá leží v širšom okolí Považskej Bystrice a to v katastri obce Považská Teplá.
Lokalita bola vybraná pre svoju vhodnú geografickú polohu a zároveň bola v dosahu organizačného teamu, ktorý zraz technicky zabezpečoval.
Základné atribúty dobrého zrazu sú dva: 1.počasie
2.účastníci

Extinct fires still smoldering and all understood how important it is not to stop all well aware that the zithromax side effects are no longer afraid, and Zithromax cope with inflammation as vsegoda happened under similar conditions.


Prvý atribút-teda počasie nám vyšlo na 100 percent. Celý víkend bolo nádherné slnečné počasie.
Druhá podmienka t.j. účastníci nám vyšla podľa očakávaní. Na zraze sa nám registrovalo 25 automobilov zn. ŠKODA.
Celkovo sa zúčastnilo 36 registrovaných osôb.
Pre účastníkov sme mali pripravený klubový guláš a čapované pivo. Toto občerstvenie bolo samozrejme v cene vstupného bez obmedzenia. Každý mohol zjesť a vypiť koľko vládal.
Samotný zraz sa začal už v piatok v popoludňajších hodinách. Za pomerne krátky čas sa nám podarilo postaviť stany a zabezpečiť ozvučenie.
Prvý účastníci prišli v piatok podvečer. Nakoľko oficiálny program bol naplánovaný až na sobotu, tak piatkový večer sa niesol v duchu voľnej zábavy. Narazený sud piva a rozpálený gril nám vytvorili podmienky pre pohodový večer. Pohodová zábava sa vydarila, o čom svedčí fakt, že posledný ľudia odchádzali až v sobotu nad ránom.
V sobotu ráno sa začali organizačné prípravy na hlavný program. Začal sa variť guláš a naplánovala sa trasa na "spanilú jazdu". To všetko prebiehalo počas príchodu všetkých zúčastnených. Krátko po 14-tej hodine bol oficiálne zahájený zraz. Krátkym príhovorom a privítaním všetkých zúčastnených bol poverený prezident AŠK.
Po oficiálnom otvorení zrazu prebehlo predstavenie všetkých zúčastnených. Každý majiteľ auta nám v skratke predstavil svoje autíčko.
Potom nasledovala okružná jazda na trase : Považská Teplá-Plevník Drieňové-Dolina-Kostolec-Záskalie-Manínska Tiesňava.
Spanilá jazda nádherným prostredím nám zabezpečila nemalú dávku osvieženia počas horúceho letného dňa.Famózny odchod a príchod kolóny ŠKODOVIEK vzbudil pozornosť všetkých návštevníkov rekreačného strediska a počas celej trasy sme sa stretali s pohodovými vodičmi,ktorí nám svojou ohľaduplnosťou dovolili udržať kolónu spolu.
Po príchode do miesta zrazu prebehlo spoločné fotenie všetkých zúčastnených. Po 15-tej hodine boli odovzdané ceny pre najkrajšie autá . Každé s ocenených vozidiel bolo svojím spôsobom výnimočné. Výhercovia obdržali pamätné poháre a klubové reklamné predmety.
Približne o 15.30h nám finišovali aj zábavné súťaže v rôznych kategóriách. Vyskúšali sme, kto je zručný mechanik- súťažilo sa v disciplíne "demontáž vložky vzduch.filtra. Prebehli aj súťaže " hod štartérom do diaľky", hádzanie klinovým remeňom atď......
Pred 16-tou už bol nachystaný gulášik a nasledovalo občerstvenie.
Približne o 18.30 bola odovzdaná cena za najlepšie audio a začala sa losovať tombola. Spolu bolo odovzdaných viac ako 22 vecných cien.
Jednalo sa o veľmi lukratívne ceny. Veď koho by nepotešilo nové ťaž. zariadenie, autooleje, výf. koncovky, autofólie , bezpečnostné sety atď.
Po vyžrebovaní tomboly pokračoval zraz formou spoločnej zábavy. Dojedal sa guláš, zápasili sme s bezodným sudom piva a debatovali sme s niektorými sponzormi, ktorí nás prišli podporiť. Väčšina účastníkov odišla v sobotu večer. Spoločné posedenie sa potom konalo už len za účasti organizačného teamu a skalných priaznivcov. Po zotmení sme mali možnosť oceniť šikovnosť nášho DJ-a, ktorý predviedol niekoľko zaujímavých projekcií v podobe Laserovej show.....
Oficiálne sme zraz ukončili v nedeľu v predpoludňajších hodinách.
Na záver chce organizačný team zrazu a vedenie AŠK poďakovať všetkým, ktorí svojou účasťou podporili túto akciu a potvrdili nám, že všetko úsilie a čas na prípravu neboli zbytočné a priniesli svoj efekt na správnom mieste. Tešíme sa na ďalšie stretnutie a budeme sa snažiť ,aby bol ďalší zraz ešte lepší, zaujímavejší a dúfame, že nás v tomto úsilí budete podporovať aj naďalej.

 

 

ask banner forum

 

 

Reklama

 

imgres1